אירועים לחברה

אם בתוקף תפקידכם אתם גם אחראים להפיק אירועים לחברה אתם בטח מתארגנים כבר זמן רב מראש ומארגנים את כל הימים שיש לציין ואת החגים שיש לחגוג ואתם כבר בטח מנוסים בתחום. אבל גם אם לא פעם ולא פעמיים הפקתם אירוע או אירועים לחברה בה אתם עובדים- תמיד כדאי לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת.

הפקת אירועים לחברה- מה שחשוב לפי הסדר:

ההמלצה הראשונה והחשובה ביותר היא לשכור את השירותים של חברה המתמחה בהפקת ערבי גיבוש ואירועים לחברה ויש להם ניסיון וידע בתחום ויכולים לארגן ולהפיק עבורכם את הכל מההתחלה ועד הסוף ואתם רק תגיעו כמו שאר האורחים. אבל- זה לא אומר שאתם לא צרכים לבוא מוכנים! להיפך- כמה שיותר מוכנים תגיעו כמה שהעבודה תהיה קלה יותר ומסודרת יותר ותהיו מתואמים עם חברת ההפקה.

מהי מטרת האירוע?

האם מדובר בחג? בתאריך שנתי מסורתי שחוגגים? ביום האישה או כל יום אחר חשוב בלוח השנה? ואולי מדובר באירוע גיבוש ספונטני? חשוב להבהיר את מטרת האירוע ולשם מה חוגגים.

זמן האירוע- מתי תרצו?

האם תרצו אירוע בוקר או ערב? האם מדובר ביום שלם או אפילו סדנא מתמשכת של כמה ימים? באיזו עונה של השנה והאם יש תאריכים ספציפיים שמתאימים או לא מתאימים להפקת אירועים לחברה שלכם? חשוב שתבואו עם לוח שנה מאורגן ומסודר מראש.

איפה תרצו לחגוג?

האם יש לכם מקום מסוים שתרצו לערוך בו את האירוע? יכול להיות שיש לכם מקום ספציפי ומדויק ויכול להיות שאתם רק יודעים שאתם רוצים מקום סגור או מקום פתוח בדרום הארץ בצפון הארץ או במרכזה. כדאי להיות לפחות עם כיוון כללי ראשוני.(קראו עוד על יום כיף לעובדים בכנרת)

אילו אטרקציות כדאי להביא לאירוע?

האטרקציות תלויות בהרבה פרמטרים- מגודל הקהל ומאיזו אוכלוסייה הוא בנוי דרך מיקום האירוע, מטרת האירוע ושעת האירוע. כמו כן נכנסים שיקולי תקציב שכן יש אטרקציות פשוטות ומחירן בהתאם אבל יכולות בהחלט להספיק לאירוע ולספק את הסחורה ויש אטרקציות לאירועים מטריפות ומטורפות- שמחירן כמובן בהתאם.

ומה לגבי צ'ופרים?

אם הפקתם כבר כמה אירועים לחברה שלכם אתם בטח יודעים שמעבר לאירוע עצמו צריך לזכור אותו- זה אומר צלם מגנטים, מתנות ממותגות וכל מיני מתנות נוספות ופינוקים שהעובדים של החברה לא ישכחו ויזכרו גם שנים לאחר מכן וכמובן יפרגנו לכם על ההשקעה ויהיו גאים שהם עובדים בחברה הזו.

וזו רק חלק מהרשימה יש עוד הרבה דברים שצריך להחליט לגביהם ולסגור אותם מראש ולכן נחזור לראש הרשימה ונמליץ לפנות לחברת הפקות המתמחה בתחום!


קראו עוד על סדנאות לימי גיבוש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *