ערב שירה – ערב גיבוש לעובדים

גם מוסיקה גם נוסטלגיה וגם גיבוש

תתפלאו, אבל גם היום עדיין מקובל מאוד לערוך ערבי שירה בציבור בכל סוגי האירועים. השירה המשותפת של הקהל היושב ביחד במקום כלשהו יוצרת אווירה של אחדות והרמוניה,והמשתתפים משתפים פעולה לאורך כל הערב. ערב שירה גם יכול להיות חגיגה ישראלית אמיתית, אשר תרומם את מצב הרוח של האנשים שלכם עד כדי שמחה מתפרצת. אם תצרפו לכל זה גם מעט נוסטלגיה, הרי שקיבלתם ערב גיבוש לעובדים מאין כמותו!

ערב גיבוש לעובדים בליווי זמר

אם תחליטו לצרף זמרת או זמר לערב השירה שאתם מארגנים, תקבלו ערך מוסף של מקצועיות.הזמר, בנוסף לשירה, גם ינהל את כל הערב, ובעיקר,יפעיל את הקהל שלכם! הוא ידע לקרוא את האנשים, יתאים את עצמו לגילאים השונים, יתאים להם את השירים שהם אוהבים – שירי ארץ ישראל הישנה או שירים חדשים, ויחוש מתי הזמן הנכון לקצב סוער, למוסיקה רגועה ולהפסקה. לרוב, הזמר גם מביא איתו השכרת ציוד הגברה, תאורה, מקרן שקופיות וברקו, מה שמוריד מכם את הדאגה לכל הפרטים האלה. כדאי לכם לקחת בחשבון את האפשרות שהקהל שלכם יתחמם ויפרוץ בריקודים סוערים, לכן תדאגו מראש לרחבה פנויה.

מסע לתוך חייו של אומן

ערב זה מוקדש לאומן מסוים שאותו אתם תבחרו על פי טעמכם. גם את הזמר האהוב עליכם אתם תבחרו והוא ייקח אתכם למסעאל תוך חייו של האומן. במסע זה, המשלב סיפורים ומוסיקה, אתם תעברו בכל תחנות החיים של האומן. לאורך המסע תספרו את סיפוריו,תשמעו אנקדוטות מעניינות מחייו ותשירו את שיריו. ערב זה יעניק לכם חוויה מרגשת מלאת זיכרונות קטנים וגדולים, חוויה שכוללת שירה, בידור, אומנות ואהבה. המופע יתרחש אל מול מסך ענק שעליו יוקרנו תמונות האומן מנקודות חייו המרכזיות. 


אולי יעניין אותך לסגור חופשה במלון עדן אמסטרדם


ערב שירה עם סטנדאפיסט

כדי לצאת מהקופסה ולהרים אירוע מנצח יעניק לכם הסטנדאפיסט חוויה מצחיקה ומרעננת. הסטנדאפיסט זורם מסיפור לסיפור, הוא מביא סיפוריםפיקנטיים לצד סיפורים איכותיים, כמו גם מערכונים ישנים ומקוריים. הסטנדאפיסט משלב כמובן בדיחות קורעות, ומתבל את ההופעה בפנטומימות ובמוסר השכל. הסיפורים מגוונים מאוד ומוגשים תוך כדי משחק מלהיב ותיאטרלי.

ערב שירה – קריוקי!

ואם בא לכם משהו חובבני, ערב קריוקי ממש תפור עליכם. כאן יוכלו המשתתפים לשיר גם אם אינם מכירים היטב את המיליםואת התזמון כי מילות השיר יוקרנו על מסך גדול בתיאום עם התזמון שלהן.יש כמה וכמה פורמטים של מערכות קריוקי, הכול תלוי בגודל האירוע שאתם רוצים להפיק. היתרון של ערב קריוקי שהוא שווה לכל כיס ומתאים כמעט לכל מיקום – חלל פתוח או סגור, בפנים או בחוץ. מיקרופונים, מערכת הגברה מתאימה וכיבוד מושקע יעניקו לכם יום גיבוש לעובדים שלא יישכח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *