קייטרינג בשרי כשר–קייטרינג מנצח

הדרך הכי טובה היום לבחור חברת קייטרינג, בין אם נבחר בקייטרינג בשרי כשר או שנבחר בקייטרינג חלבי, היא קבלת המלצות מחברים קרובים, שכבר ערכו אירועים והם בעלי ניסיון . יש לבדוק האם מדובר באירוע באותו סדר גודל כדי שנוכל להבין האם חברת הקייטרינג תוכל לענות על דרישתנו.

ניתן כמובן גם לבדוק ולשאול במדיה החברתית ולהשתמש בחכמת ההמונים, לדוגמא פרסום פוסט בפייסבוק בו נספר כי אנחנו עומדים לערוך אירוע ונשאל את חברינו ומכרינו לגבי המלצות. נוכל לסמוך כמובן רק על המלצות של אנשים שאנחנו מכירים ומעריכים את דעתם.

בשלב הבא, אחרי שקיבלנו כמה המלצות ממכרים וחברים אנחנו צריכים להיכנס לאתר החברה.היום כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה אתר אינטרנט או לפחות דף עסקי בפייסבוק.באתר נוכל להתרשם ממבחר המנות שאותו מציע הקייטרינג והאם יש שירותים נוספים שהוא מציע מלבד האוכל. תמיד נעדיף לבחור בחברת קייטרינג המציעה סל שירותים רחב בכדי לחסוך לנו לרוץ ולחפש ספקים נוספים כדי שהאירוע יהיה מושלם. שירותים נוספים הם: השכרת שולחנות וכסאות, מפות, כלי הגשה וכו'.

בשלב הבא ניצור קשר טלפוני עם מספר חברות קייטרינג ונקבע איתן פגישת ייעוץ. בפגישות אלו נעלה סוגיות שחשובות לנו מול חברת הקייטרינג על המנות אותן נרצה להזמין ועל השילובים השונים שיתאימו כמובן לקונספט האירוע.

בבואנו לפגישה עם חברת הקייטרינג אנחנו ממליצים בחום לערוך סיבוב במטבח. להתרשם מהתחזוקה שלו, מהניקיון במקום והאם אופן ההתנהלות במטבח הינה מקצועית. נוסיף ונשאל מאילו שווקים מגיעה הסחורה והאם מגיעה סחורה טרייה וחדשה כל יום. כמובן שלא נשכח לברר לגבי תעודת הכשרות שמחזיק המקום. האם יש כשרות רגילה, האם קייטרינג מהדרין, האם כשרות הרב לנדאו כו'.

דבר נוסף שעלינו לעשות כשאנחנו מגיעים לפגישה עם חברת קייטרינג הוא על טעימות ממגוון המנות בכדי לדעת האם הן ערבות לחכינו, האם התיבול לטעמנו וכיצד לשלבם בצורה הטובה ביותר ושגם יענו על ציפיות האורחים.

מה שחשוב לא פחות הוא השירות שנותנת חברת הקייטרינג. האם הם מגלים סבלנות לשאלות שלנו ולשיגעונות שלנו, האם הם תמיד זמינים עבורנו (בשעות המקובלות כמובן). האם הם נותנים שירות מקצועי, אדיב ומנומס.

עלינו לבחור האם לשלב באירוע שלנו קייטרינג בשרי כשר או שאולי לשלב קייטרינג חלבי כשר. כל אחד מהם עונה כמובן על צרכים שונים ומתאים לסוג אירוע אחר. בבחירת קייטרינג בשרי נדרש לבדוק באיזה סוגי בשר משתמשים. האם הבשר עבר הכשרה או לא, האם משתמשים בבשר קפוא או בשר טרי. קייטרינג בשרי מאוד נחשב בעיני האורחים. נתפס כיוקרתי. ולכן אם גם אתם רוצים אירוע מנצח שישאר חקוק בזיכרון של המוזמנים שלכם, מומלץ להזמין קייטרינג בשרי כשר של נויה פוד. אנחנו מבטיחים שלא תתחרטו ותמליצו בפה מלא לחברים ולבני משפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *